V ročníku 2018/2019 nemá TJ Sokol Bavorov tým Starší přípravky.

Čestice : TJ Sokol Bavorov 2 : 16  (0 : 7)

Branky: Jáchym, Valenta – Augsberger Jaroslav 6, Švojgr Vojtěch 6, Ebel Václav 2, Skála Vojtěch 1, Kovář Štěpán 1

TJ Sokol Bavorov : Dražejov 2 : 10 (0 : 4)

Branky: Jaroslav Augsberger 2

TJ Sokol Bavorov : Vodňany 4 : 3  (2 : 0)

Branky: Augsberger Jaroslav, Ebel Václav, Vojtěch Tomáš, Kovář Štěpán – Tlapa 2, Vokatý

Sestava domácích: Beránek Radim - Baumrukr Štěpán, Ebel Václav, Zach Filip, Augsberger Jaroslav, Skála Vojtěch, Volmut Martin, Vojtěch Tomáš, Švojgr Vojtěch, Kovář Štěpán, Přib Václav, Beránek Marek

Sousedovice : TJ Sokol Bavorov 2 : 8  (1 : 4)

Branky: Bayernheimer,   Janda – Augsberger Jaroslav 5, Vojtěch Tomáš 2, Skála Vojtěch

Volyně : TJ Sokol Bavorov 16 : 0  (8 : 0)

Sestava hostů: Beránek Radim - Baumrukr Štěpán, Ebel Václav, Zach Filip, Augsberger Jaroslav, Skála Vojtěch, Volmut Martin, Vojtěch Tomáš, Švojgr Vojtěch, Kovář Štěpán, Přib Václav, Beránek Marek

TJ Sokol Bavorov : Čestice  11 : 0  (3 : 0)

Branky: Augsberger Jaroslav 6, Vojtěch Tomáš 3, Volmut Martin, Zach Filip

Dražejov : TJ Sokol Bavorov  4 : 8  (3 : 2)

Branky:Nováček 3, Kloud –Augsberger Jaroslav 4, Kovář Štěpán 2, Vojtěch Tomáš 2

Sestava hostů: Přib Václav - Baumrukr Štěpán, Ebel Václav, Zach Filip, Augsberger Jaroslav, Skála Vojtěch, Volmut Martin, Vojtěch Tomáš, Švojgr Vojtěch, Kovář Štěpán, Beránek Radim, Beránek Marek

Štěkeň : TJ Sokol Bavorov  1 : 8  (1 : 4)

Branky: Kostěnec – Kovář Štěpán 3, Vojtěch Tomáš 2, Augsberger Jaroslav 2, Skála Vojtěch

Sestava hostů: Přib Václav - Baumrukr Štěpán, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Skála Vojtěch, Volmut Martin, Vojtěch Tomáš, Švojgr Vojtěch, Kovář Štěpán

TJ Sokol Bavorov : Vodňany D 4 : 3  (1 : 1)

Branky: Václav Ebel 2, Jaroslav Augsberger, Vojtěch Švojgr - Horka Petr 2, Krakovič Michal

Sestava domácích: Beránek Radim, Baumrukr Štěpán, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Skála Vojtěch, Volmut Martin, Vojtěch Tomáš, Přib Václav, Švojgr Vojtěch, Kovář Štěpán

Bavorov/Vodňany C : TJ Sokol Bavorov 4 : 9  (2 : 7)

Branky: Klucký 2, Stluka, Vokatý – Augsberger 4, Vojtěch 2, Skála, Přib, Kovář

Sestava hostů: Beránek Radim, Baumrukr Štěpán, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Skála Vojtěch, Volmut Martin, Vojtěch Tomáš, Přib Václav, Švojgr Vojtěch, Kovář Štěpán

TJ Sokol Bavorov : Volyně B  11 : 1  ( 8 : 0 )

Branky: Tomáš Vojtěch 5, Štěpán Kovář 4, Jaroslav Augsberger

Jízdní řád ročníku 2017/2018

TJ Sokol Bavorov : S.Hoštice 5 : 5 ( 3 : 2 ), p.k. 3 : 4

Branky: Kojan Tomáš 2, Funda Václav 2, Augsberger Jaroslav – Zimanzl 2, Pivnička, Švarc, Vanda

Diváci : 20

Rozhodčí : Hodánek st.

Sestava hostů: Beránek Radim – Vávra Pavel,  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor

Střelecky zajímavé utkání, padlo deset branek. Na penalty vyhrály S.Hoštice.

Starší přípravka:

Sedlice : TJ Sokol Bavorov 1 : 5 ( 0 : 3 )

Branky: Baloušek Tomáš - Kojan Tomáš 2, Brejník Viktor 2, Augsberger Jaroslav

Diváci : 15

Rozhodčí : Šindelář

Bavorovská přípravka si šla od první minuty za pohodovým vítězstvím. Do půle vedla o tři branky a pak už si náskok pohlídala.

Fotografie z utkání v Sedlici. Foto: Eva Augsbergerová

TJ Sokol Bavorov : Blatná B 6 : 1 ( 4 : 1 )

Branky: Funda Václav 2, Kojan Tomáš 2, Brejník Viktor 2  - Šimeček Luboš

Diváci : 40

Rozhodčí : Rothschedl

Sestava domácích: Vávra Pavel – Beránek Radim,  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor

Hosté vstřelili branku hned v první minutě, ale s našimi hráči to nezacloumalo a ještě do půle výsledek otočili. Ve druhém již výsledek pohlídali a přidali další dvě branky.

Volyně : TJ Sokol Bavorov 4 : 7 ( 2 : 4 )

Branky: Fouček 2, Punčochář, Chochol – Funda Václav 5, Kovář Štěpán, Kojan Tomáš

Diváci : 30

Rozhodčí : Rada

Sestava hostů:  Sestava hostů: Vávra Pavel – Beránek Radim,  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor

Ve Volyni se přípravce zadařilo a i díky pěti brankám Vency Fundy zvítězili v derby přesvědčivě.

TJ Sokol Bavorov : Blatná A 4 : 11 (1 : 5)

Branky: Kojan Tomáš 2, Funda Václav 2 – Hovorka 3, Řanda 3, Krátký 2, Kostohryzová 2, Outlý 1

Diváci : 25

Rozhodčí : Hodánek ml.

Sestava hostů: Vávra Pavel – Beránek Radim,  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor

Další těžký soupeř, přesto se podařilo vstřelit čtyři branky.

Ostatní výsledky: Blatná B : Sedlice 5 : 5 , pk. 2 : 3, Volyně : Hoštice 8 : 9

Hoštice/Katovice : TJ Sokol Bavorov 10 : 6 (3 : 2)

Branky: Zimanzl 4, Švarc 2, Pivnička A. 2,Pivnička J., Makovec -  Kojan Tomáš 3, Funda Václav 2, Augsberger 1

Diváci : 25

Rozhodčí : Káník Milan

Sestava hostů: Beránek Radim - Vávra Pavel,  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor

Starší přípravka sehrála velice těžké, bojovné a ostré utkání v Hošticích. Kluci bojovali až do konce a dlouho drželi nerozhodný stav. Nakonec rozhodla fyzická vyspělost soupeře. Přesto jim za bojovnost platí velký dík.

Ostatní výsledky: Sedlice : Volyně 4 : 12, Blatná A : Junior B  8 : 7

TJ Sokol Bavorov : Junior B 2 : 13 (0 : 5)

Branky: Kojan Tomáš 1, Funda Václav 1 – Kloud 5, Dejmek 4, Moudrý Petr 2, Janda, Sokol

Diváci : 20

Sestava domácích: Beránek Radim - Vávra Pavel,  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor

Junior již byl pro naši oslabenou sestavu příliš velkým soustem.

Ostatní výsledky: Blatná B : Hoštice 5 : 9, Volyně : Blatná A 3 : 8

TJ Sokol Bavorov : Sedlice/Doubravice 5 : 3 (3 : 1)

Branky: Kojan Tomáš 4, Funda Václav 1 – Baloušek Tomáš 3

Diváci : 20

Rozhodčí : Raba Karel

Sestava domácích: Vávra Pavel -  Malec Samuel, Ebel Václav, Augsberger Jaroslav, Volmut Martin, Funda Václav, Přib Václav,Baumrukr Štěpán, Kovář Štěpán,   Faktor Dominik,  Vojtěch Tomáš, Kojan Tomáš, Brejník Viktor, Beránek Radim

Starší přípravce se i nadále daří. Do poločasu si vytvořila dvoubrankový náskok, který udržela až do konce. Za hosty skóroval pouze Tomáš Baloušek, který vsítil hattrick, za nás se dařilo Tomáši Kojanovi. Starší přípravka Bavorova je po třech kolech na prvním místě tabulky.

Ostatní výsledky: Junior B : Hoštice/Katovice : Blatná A 4 : 7, Volyně : Blatná B 5 : 4

Blatná B : TJ Sokol Bavorov 8 : 8 ( 5 : 3 ), pk. 2 : 3

Branky: Šimeček 3, Říha 3, Fejtl, Hamplová – Funda Václav 3, Kojan Tomáš 3, Kovář Štěpán, Brejník Viktor

Diváci : 25

Rozhodčí : Hornát Josef

Sestava hostů: Beránek, Malec, Ebel, Augsberger, Volmut, Funda, Přib, Kovář,   Faktor, Vávra,  Vojtěch, Kojan, Brejník

Další kvalitní utkání odehrála naše starší přípravka v Blatné s místním béčkem. I přes první poločas, který byl výsledkově nepříznivý se naši chlapci zmáčkli a vybojovali remízu 8 : 8. Navíc přidali druhý bod v penaltovém rozstřelu.

Ostatní výsledky: Sedlice/Doubravice : Junior B 1 : 3, Hoštice/Katovice : Blatná A 3 : 4

TJ Sokol Bavorov : Volyně 4 : 1 ( 3 : 1 )

Branky: Jaroslav Augsberger 2, Václav Funda, Tomáš Kojan – Adam Chochol

Diváci : 30

Sestava domácích: Beránek, Malec, Ebel, Augsberger, Funda, Faktor, Vojtěch, Kojan, Brejník

Sestava hostů: Bačová, Pacák, Burian, Ulmanová, Michalec, Punčochář, Vávra, Fouček, Pikolon, Chochol, Novotný

V prvním mistrovském utkání Okresního přeboru starších přípravek skupiny A se našemu týmu podařilo porazit v derby Volyni. Brankami Jardy Augsbergera a Vency Fundy se náš tým dostal do vedení  3 : 1 již do poločasové přestávky. Ve druhé půli přidal jedinou branku Tomáš Kojan, Radim Beránek udržel nulu a tak se zrodila první výhra.

Ostatní výsledky: Junior B : Blatná B 11 : 3, Blatná A : Sedlice/Doubravice 4 : 1

Střelci našich branek - Tomáš Kojan, Jaroslav Augsberger, Václav Funda

FK Vodňany : TJ Sokol Bavorov 5 : 12

Branky: Funda 6, Kojan 3, Ausberger 1, Kovář 1, Přib 1
V neděli vyrazila Starší přípravka na přátelské utkání do sousedních Vodňan. Domácí nastoupili pouze v šesti hráčích. Naši fotbalisti se chvilku rozkoukávali, protože byli po dlouhé době na hrací ploše, ale za chvilku spustili takový koncert, že se trenéři pomalu nemohli dopočítat kolik to vlastně bylo.

Ostrá premiéra našich nejmenších

V sobotu 18.2.2017 se naše mladší přípravka zúčastnila turnaje ve Strakonicích o pohár OFS. Dalšími účastníky turnaje byla mužstva Chelčice,Čestice,Lnáře,Volenice,Junior Strakonice I,Junior Strakonice II. Za náš tým nastoupili tito hráči: Ausberger Jarda,Kovář Štěpán,Skála Vojta,Švojgr Vojta,Beránek Marek,Pýcha Pepa,Kulíř Šimon,Kulíř Honza. Pro kluky to byl kromě Štěpána a Jardy úplně první fotbalový zápas a celkově si to všichni užili.
Mimo zápasů s Juniorem Strakonice, který měl ve svých týmech jen nejstarší kluky ročníku 2008, jsme s ostatními odehráli vyrovnané zápasy a mít trošku toho fotbalového štěstíčka při zakončování, mohli jsme i nějaký zápas vyhrát. Ale šlo o to aby si kluci poprvé zahráli  zápas, oblékli se do pěkných dresů a cítili se jako  opravdoví fotbalisti.

naše zápasy:   B. - Chelčice   2:2  branky  Kovář,Ausberger
                            B. - Čestice     2:2  branky  Kulíř Š., Ausberger
                            B. - Junior  I    1:10  branka  Kovář
                            B. - Lnáře        1:2    branka  Ausberger
                            B. - Volenice   2:7   branky  Ausberger
                            B. - Junior       0:14