Sokol Bavorov : Slavoj Volyně 4:0 (2:0)

21.08.2012 09:58

Komentář:
Hned první kolo na bavorovskou pouť svedlo dohromady dva týmy, jejichž zápasy jsou velkými derby. A to o pouťové sobotě přivedlo na stadion Sokola Bavorov 200 diváků, kteří byli zvědavi kdo z velkých konkurentů v tomto zápase zvítězí. Hosté z Volyně vstoupili do utkání velmi aktivně a první dvacetiminutovku měli míč pod kontrolou. Domácí však vycházeli ze zabezpečené obrany a centry sbíral spolehlivý Bauer v domácí brance. A tak když se hosté k ničemu podstatnému nedostali zahrozili domácí. To ve 26. minutě poslal krásnou kolmici Folta na Cardu, ale Rangl v brance hostů včas vyběhnul. Hned minutu nato udělal Kautman svoji oblíbenou kličku a krásnou střelou Rangla obhodil - 1 : 0. V horkém počasí si opět vzali míč na své kopačky hosté, ale opět to byli domácí, kteří gólově udeřili. Dvě minuty před půlí vyslal krásnou křižnou střelu David Řezáč a bylo to 2 : 0. Za tohoto stavu se šlo do kabin. I přes slibný výsledek byla bouřka v obou kabinách, ale zatímco domácí šli do druhé půle koncetrovaní, hosté z Volyně spíše vyhecovaní. Z čehož vyplynula červená karta po druhé žluté v 55.minutě nejdříve pro Macka a v 61.minutě pro Škopka. Utkání se od té doby spíše dohrávalo, ale nechybělo několik ostrých zákroků ze strany hostů. Přesto se hosté dostali do nebezpečného brejku, ale Bauer včasným vyběhnutím situaci zachránil. A tak pojistku za výsledkem přidali domácí, kdy po rohu Folty zvýšil Carda na 3 : 0. Následně se sudí nechal ošálit pádem volyňského Chvosty a odpískal pokutový kop proti domácím. Ten ovšem bravurně zlikvidoval brankář Bauer. Poslední rána patřila Honzovi Kubíčkovi, který přidal další zásah - 4 : 0. Následně zazněl závěrečný hvizd rozhodčího Bernase a pak už propukla radost na straně domácích, která trvala na pouťové zábavě dlouho do rána. Petr Šafránek, trenér Sokola Bavorov: Do utkání jsme vstoupili soustředěně a dobře jsme bránili. Hostům jsme se vyrovnali v důrazu u míče a dokázali jsme využít v podstatě všechny své šance. Dneska musím kluky pochválit, potěšili oko bavorovského fanouška a udělali jim dobrou náladu na večerní zábavu.

Sestava: Bauer - Sluka F., Hroneš, Sluka M., Eliáš - Řezáč D. (75. Duda), Folta (88.Valenta), Koutský (80.Zach A.) - Carda, Kautman

Autor: Petr Šafránek